Serwis Klimatyzacji Samochodowej Łódź - DANPOL Łódź
Serwis Klimatyzacji Samochodowej Łódź - Telefon DANPOL Łódź
www.serwisklimatyzacjilodz.pl biuro@serwisklimatyzacjilodz.pl

Naprawa klimatyzacji samochodowej - Serwis Auto Klimy w Łodzi, Serwis Klimatyzacji Samochodowej Łódź.

Serwis Klimatyzacji Samochodowej Łódź - Danpol Łódź

Klimatyzacja, tak jak wszystko w naszym samochodzie, nie stanowi wyjątku i może ulec uszkodzeniu. Jest wiele potencjalnych przyczyn usterek, ponieważ klimatyzacja samochodowa składa się z dużej liczby elementów. Najczęściej są to: brak okresowego serwisowania, zużycie elementów, zdarzenia losowe (kolizje, wypadki itp.) oraz inne uszkodzenia klimatyzacji. Może dojść do rozszczelnienia układu (pęknięte węże, korozja elementów metalowych, wycieki z parownika lub skraplacza), zdarzają się też uszkodzone czujniki, awarie sprężarki, zaworów rozprężnych czy dysz dławiących. Bez dokładnej diagnozy czas i koszt naprawy są trudne do określenia. Opłata może się wahać od kilkudziesięciu do kilkuset czy nawet kilku tysięcy złotych – wszystko zależy od ceny części i czasu wykonywania napraw.

Pamiętajmy, że usunięcie zawczasu stosunkowo niewielkiej awarii układu klimatyzacji może zdecydowanie ograniczyć wysokie wydatki, które trzeba będzie ponieść eksploatując niesprawny układ.

W naszym serwisie spowodujemy, że układ klimatyzacji Państwa samochodu stanie się sprawny. Wykonamy podstawową diagnostykę i związane z nią naprawy – w tym:

» kontrolę szczelności układu

» wymianę podzespołów

» uszczelnienie układu klimatyzacji

» wymianę zaworów, dysz i przewodów układu klimatyzacji

» wymianę filtrów

W przypadku nieszczelnego układu koszt precyzyjnego sprawdzenia szczelności klimatyzacji mieszanką azotu z wodorem to 120zł. Postaramy się zlokalizować nieszczelny element i wskazać możliwości jego wymiany/naprawy.

Diagnostykę układu klimatyzacji zaczynamy od próby wykonania podstawowego serwisu auto klimy. W przypadku problemów z jego przeprowadzeniem lub niedziałaniem klimatyzacji mimo skutecznego podstawowego serwisu staramy się następnie zlokalizować problem i go usunąć.

Z uwagi na duże zainteresowanie naszymi usługami oraz ograniczone moce przerobowe naszego serwisu, w przypadku poważniejszych napraw (np. uszkodzony parownik, osuszacz, skraplacz, wentylator, czujnik lub sprężarka) jeśli nie będziemy w stanie ich wykonać postaramy się wskazać stosowny warsztat by naprawić zaistniały problem.

Zainteresowanych prosimy o kontakt! Zapraszamy również do odwiedzenia naszego działu porad » Porady i informacje, gdzie zamieszczonych zostało wiele istotnych informacji dotyczących działania oraz właściwego użytkowania i dbania o układ auto klimatyzacji.

Naprawa klimatyzacji (serwis) Auto Klimy w Łodzi, Serwis Klimatyzacji Samochodowej Łódź.

Serwis Klimatyzacji Samochodowej Łódź DANPOL - Mapa Łodzi